opona

Oceny podstawowych parametrów dla opon zimowych Goodride

Opony zimowe Goodride to ekonomiczny wybór dla kierowców szukających dobrego balansu między jakością a ceną. Zima potrafi nie raz zaskoczyć, warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie ogumienie dla swojego samochodu jeszcze przed nadejściem chłodnych dni. Na rynku dostępnych jest wiele modeli opon Goodride, różniących się ceną i rozmiarami. Jaki jest zakres cenowy produktów tej marki i jak wypadają one w testach?

Wyniki testów na podstawowe parametry opon Goodride

Zanim produkt zostanie wypuszczony do sprzedaży na rynek, najpierw trzeba przeprowadzić na nim odpowiednie testy, które sprawdzą wydajność opony zimowej Goodride w różnych warunkach i pod różnymi względami. Najważniejszymi parametrami opon (zarówno letnich, jak i zimowych) są: generowany hałas zewnętrzny, wpływ produktu na ilość spalanego paliwa (oznaczane jest to jako efektywność paliwowa) i przyczepność do nawierzchni w różnych warunkach (śnieg, nawierzchnia mokra i sucha). Informacje te można odczytać z etykiety dołączanej do ogumienia. Opony zimowe Goodride charakteryzują się średnimi ocenami w tych trzech kategoriach. Dla większość modeli poziom emitowanego hałasu wynosi 72 dB, przyczepność do mokrej nawierzchni jest oceniana jako E, D lub C, natomiast efektywność paliwowa określana jest jako B lub C.

Ceny opon zimowych Goodride

opona

Opony zimowe Goodride charakteryzują się przystępnym poziomem cen, na jakie pozwolić może sobie większość kierowców. W zależności od klasy produktu i jego osiągów (wyników opisanych w poprzednim akapicie), kwota, jaką przyjdzie zapłacić za oponę, może być różna. Ceny większości opon zimowych Goodride wynoszą kilkaset złotych.